o nas

Taste Affair to blog, który powstał po to, by romans ze smakiem każdego z Was był udany – byście wiedzieli, gdzie zjeść na mieście w zależności od okazji. 

Wielu znajomych prosiło nas o porady, gdzie zabrać kogoś na randkę, urodziny, a gdzie na romantyczną kolację. Odpowiadaliśmy każdemu z osobna, co czynimy do tej pory, jednak w pewnym momencie postanowiliśmy podzielić się  naszą wiedzą  szerzej z tymi, którzy poszukują odpowiedzi na podobne pytania.

Taste Affair to dwójka ludzi, którzy kochają jedzenie na mieście i siebie.

My to Magda (rude, drążące, żarłoczne i wiecznie niewygadane) oraz Grzesiek (głodomorowate, kąśliwe, niezaspokojnone doznań estetycznych, prawdziwy smakosz) – zakochani w jedzeniu, zwiedzaniu knajp i sobie. Działamy incognito i non profit. Uwielbiamy pyszne, zdrowe jedzenie oraz niebanalne połączenia składników. Nie lubimy glutenu i małych porcji.

Taste Affair to misja.

Pomóc Ci znajdywać to, czego błądząc nieustannie szukamy czyli miejsc, które świadczą nie tylko wysoką jakość tego, co na talerzu, lecz także tego, co dookoła niego. Każda restauracja, bistro, bar, knajpka – każde z nich to nie tylko jedzenie (lepsze czy gorsze), lecz także klimat, jaki w nich panuje. Bardziej lub mniej powtarzalny. Bardziej lub mniej odpowiedni na daną okazję, z jaką do danej knajpy idziemy. Nie wychodzimy przecież do restauracji tylko po to, by jeść – wychodzimy także, a może zwłaszcza po to, by spędzić fajnie czas, by miło się poczuć, sprawić sobie lub komuś przyjemność. Ważne, by dane miejsce, do którego idziemy, spełniło wszystkie nasze oczekiwania, prawda?

Taste Affair to także opinie, refleksje, figielki, romansiki i zabawa.

Uruchomiliśmy na blogu dział TeastePaper – będzie on naszą  wirtualną gazetką, w której zamieszczać będziemy wpisy o wydarzeniach kulinarnych, spostrzeżenia nt. branży gastronomicznej, opinie, ciekawostki i wiele innych (na razie owianych ścisłą tajemnicą, którą będziemy stopniowo Wam odsłaniać).

 

Zapraszamy do wejścia z nami w knajpiany romans ze smakiem :).

 

 style-about

 

 

Wszystkie zamieszczone na blogu wpisy to nasze subiektywne opinie. Nie odpowiadamy za treści zawarte w komentarzach. Zdjęcia knajp i jedzenia zamieszczane na blogu są naszego autorstwa i podlegają ochronie prawnej.
  • Wykop
  • Blip
  • Flaker
  • Pinger
  • Reddit
  • Tumblr
  • Dodaj do ulubionych
  • Drukuj